*

MILDA GLASS

Atelier Milda Crystal Glass

Mobil: (+420) 602 119 359

E-mail: mildaglass@seznam.cz

 

*

*

 

*

O nás

Vítáme Vás na stránkách firmy ATELIER MILDA CRYSTAL GLASS.

Firma se zabývá výrobou a prodejem výstavního, užitkového i reklamního skla.

Foto

Na výrobním a obchodním trhu působíme od roku 1992. Z počátku jsme se zabývali klasickým broušeným sklem. Později jsme se jako jedna z mála firem v České republice prosadili novou technikou, a to pískováním na plastiku.

Tato technologie je velice podobná rytině skla na mědi, kde je možné propracovat detaily a kontury všech předloh a dát jim možnost perfektně vyniknout. Celý tento výrobní proces je výhradně ruční práce, až na reklamní záležitosti, které zpracovává moderní technika.

Foto

Mezi naše produkty patří secesní sklo, Art Deco Styl - barevné lazurované sklo, portréty, postavy, živočišné nebo rostlinné motivy, architektonické stavby, ale i reklamní loga. Vyrábíme také šperky, např. náušnice, přívěsky, náramky, spony do vlasů.

Ze zahraničí dovážíme ručně válcované sklo, ze kterého zhotovujeme např. lampy typu "Tiffany" nebo vitráže do oken a dveří s mnoha motivy.

Pro naši firmu je důležité, že je schopná zrealizovat představy zákazníka na jakýkoli typ skla, od křišťálového až po sklo lazurované naší firmou. Máte-li zájem o naše služby, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Milan Choutka, majitel firmy